Tüketici Görüşleri

www.ileritrafik.com ile ilgili alışveriş deneyimlerinizi, önerilerinizi "Ziyaretçi Görüşleri" ne yazarak ziyaretçilerimize yol gösterebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Görüşlerinizi eklemek için lütfen tıklayınız.
05 Mayıs 2018 | Ali Rıza Çoban
Solar kırmızı mavi iki adet ikaz lambası çok özenle ambalajlanmış,faturası ile beraber gönderildi. Ayrıca ürünler sağlam ve çok güzel.Teşekkür ederim.
16 Şubat 2018 | İBRAHİM TOPDEMİR
Aydın Merkezde bulunan site araç girişi için istediğim tümsek ayna siparişi beklediğimden daha hızlı ve güvenli hizmet kalitesiyle ulaştırıldığı için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.
28 Eylül 2017 | Mustafa AKMAN
Kısa zamanda üç adet sipariş verdim. 2-3 gün gibi kısa zamanda siparişlerim adresime geldi. Hassasiyetinizden dolayı çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. Aldığım malzemelerle apartmanımızın önüne yapmış olduğumuz otoparkın resmini gönderiyorum.
25 Mayıs 2013 | Necdet Yılmaz
İzmir/Urladan vermiş olduğumuz siparişlerimizi hatasız ve zamanında ulaştıran İleri Trafik yetkililerine teşekkürler.
25 Mayıs 2013 | Yalçın Kaleli
Merhaba, 2 gün önce vermiş olduğum “Yol Butonu” siparişleri bugün elime ulaştı. Verdiğiniz hızlı ve güvenli hizmet kalitesi nedeniyle teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.
13 Aralık 2011 | Mustafa Kara
Yöneticisi olduğum binanın park yerlerine park yapılmaz trafik konisi sipariş ettim. Yaşadığım ilde bu üründen bulamamıştım. Ürün sorunsuz ve zamanında teslim edildi.« «
1
» »
Toplam sayfa sayısı: 1 Görüntülenen : 1